Sayın basın mensupları,

Öncelikle sizleri en içten duygularımla selamlıyorum.

Konuşmama başlamadan önce Kahramanmaraş merkezli depremde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yaralılara acil şifalar, geride kalanlara da sabırlar diliyorum.

Partimiz kurulduğu günden bu tarafa il başkanlığı görevini üstlenen tüm başkanlarımızı, kadın kolları gençlik kolları mahalle başkanlıkları olmak üzere, partimizin tüm organlarında görev yapan bütün yol arkadaşlarımı saygıyla sevgiyle selamlıyorum.

Sözlerime başlamadan önce son olarak, başta Genel başkanımız Meral Akşener olmak üzere MKYK üyelerimizi, milletvekillerimizi, belediye başkanlarımızı ve ilçe başkanlarımızı da en kalbi duygularımla selamlıyorum.

Değerli basın mensupları,

Ocak ayında bayrağı devralarak, birlik ve dayanışma ruhunu temel alarak, iyi parti çatısı altında hizmete revan olduk.

İyi parti kurulduğu günden bu yana tam bağımsız bir ülke ve her alanda daha iyisini hedefleyen bir Türkiye için mücadele etmiştir ve bugün de bu hedefleri doğrultusunda yoluna devam etmektedir.

Ortaya koyduğumuz inançlı mücadelemizi zaferle taçlandırmaya sayılı günler kalmıştır. 14 Mayıs seçimlerinde 21 yıllık enkazı kaldıracağız.

Liyakatin esas alındığı, hukukun üstünlüğünün tanındığı, sadece bir takım zümrenin değil tüm toplumun refah seviyesinin yükseldiği, ayrımcılığın değil birlik ve kardeşliğin yaşandığı bir Türkiye’yi inanın yeniden inşa edeceğiz. Bundan kimsenin şüphesi olmasın inanın az kaldı.

Gün sahaya inme, inanç ve azimle kardeşlik ve birlik içinde çalışma günüdür. Bundan ötürüdür ki ülkesine ve şehrine sevdalı tüm vatandaşlarımızın iyi parti çatısı altında bir olmaya davet ediyorum.

Görevde olduğumuz süre zarfında, ben ve yönetimdeki arkadaşlarım, ilçe teşkilatlarımız olmak üzere tüm gücümüzle genel merkezimizin ışığında antalya’mızı ve ülkemizi daha iyi yerlere taşıyıncaya kadar mücadelemiz kararlılıkla azimle devam edecektir.

“Milletin sesi neredeyse; biz oradayız! Milletin iradesi neredeyse; biz oradayız! Milletin derdi neredeyse; çözümlerimizle birlikte, biz oradayız! Milletimizin açtığı yolun önünde, hiçbir engel duramaz. Bu yolu yürümeye, hep birlikte devam edeceğiz! Birlikte Kazacağız! Tarih Yazacağız!”

 

Vahdet Afşin Karacan

İYİ Parti Antalya İl Başkanı

Tavsiye Edilen Yazılar

Henüz yorum yapılmamış, sesinizi aşağıya ekleyin!


Bir Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir