Torosların eteklerinden 1000 cesur kadın ile birlikte Türk siyasi hayatında bir ilki Gazi Meclisimiz’de gerçekleştirmiş bulunmaktayız.

Antalya’nın cesur kadınları ile el ele bir yola çıktık. Biliyoruz ki Seçmenlerimiz kendilerine değer veren ve sorunlarıyla ilgilenen liderlere her zaman ihtiyaç duymaktadır. Bu yolda ‘’Şuna inanmak lazımdır ki dünya üzerinde gördüğümüz herşey kadının eseridir’’ cümlesinin anlam ve önemiyle ilerlemekteyiz.

İYİ Parti olarak her koşulda güçlerimizi birleştirip ilke ve değerlerimize olan bağlılığımızın değerini bilerek hareket etmekteyiz. Bu yolda kadın teşkilatlarımız ve gençlik kollarımız önem arz etmektedir.

İYİ Partimiz’in kurucusu , bir gençlik ve kadın teşkilatının öncüsü Güçlü Türkiye hedefiyle ilerleyen cesurlar hareketinin lideri ,iyilik güneşimiz Sn. Meral Akşener hanımefendinin de dediği gibi ‘’Siz kadınlarımız yükseldikçe Milletimiz de yükselecektir.’’

"TÜRKİYE İYİ OLACAK"

Tarih hep şahitlik etmiştir ki; milletimiz, zor zamanları her daim demokratik siyaset ile aşmıştır. Türkiye’nin büyük sorunlarını aşacak gücü var. Milletimizin sağduyu ve kararlılığı var. Milletimizin, adaletten yoksun, devlet gücüyle hareket eden siyasi hegemonyaları değiştirme gücü var.

Bizler de; İyi bir TÜRKİYE için varız. İyi bir TÜRKİYE için buradayız. İyi bir TÜRKİYE için yanınızdayız.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Kırcami, Perge Blv. No:73, 07200 Muratpaşa/Antalya

Telefon : +90 242 311 00 04 | Fax : +90 242 311 00 04