Başkan Karacan: 20 yıllık enkazı kaldırma zamanı geldi

İYİ Parti Antalya İl Başkanı Vahdet Afşin Karacan, “20 yıllık enkazı kaldırma zamanı geldi. Sizlerin desteğiyle bu enkazı en kısa sürede kaldıracağız” dedi.   

İYİ Parti İl Başkanlığı tarafından ilçe teşkilatlarına yönelik gerçekleştirilen ziyaretlerin son durağı Kumluca ve Finike ilçe başkanlıkları oldu. Ziyarette Kumluca Belediye Başkanı Mustafa Köleoğlu, ilçe başkanları, meclis üyeleri ve partililerle bir araya gelen İYİ Parti Antalya İl Başkanı Vahdet Afşin Karacan’a İl Divan Kurulu Üyeleri de tam kadro eşlik etti. Partiye katılım sağlayan yeni üyelere rozetlerinin takdim edildiği ziyaretlerde 14 Mayıs’ta yapılacak Cumhurbaşkanı ve milletvekili seçimlerine yönelik çalışmalar da masaya yatırıldı.

“KAZANACAĞIMIZA YÖNELİK İNANCIMIZ TAM”

Kumluca Gençlik Merkezi’nde kendisini dinleyenlere seslenen İYİ Parti Antalya İl Başkanı Vahdet Afşin Karacan, “20 yıllık enkazı kaldırma zamanı geldi ve inanıyoruz ki sizlerin desteğiyle bu enkazı en kısa sürede kaldıracağız. Seçimleri kazanacağımıza yönelik inancımız tam. İlçe temaslarımızda bu inancı perçinleyen tabloları somut şekilde görüyoruz. Bizlere düşen, 14 Mayıs akşamı yerelde Antalya geneldeyse Türkiye’de bir bayram havası oluşmasına katkı sağlamak. Üzerimize düşen yük büyüktür ve başaracağız” şeklinde konuştu.

“O ANI DÖRT GÖZLE BEKLİYORUZ”

Kumluca Belediye Başkanı Mustafa Köleoğlu ise konuşmasında “Artık tüm vatandaşlarımıza demokratik bir ortamda, birlikte nasıl yürüyeceğimizi gösterecek günlerimiz olacak. Yerel seçimlerde ittifakımızın gücünü nasıl gösterdiysek, şimdi tüm Türkiye’ye katkı koymak için bizlere ihtiyaç duyulan bir döneme giriyoruz. Birleştik, kol kola girdik ve yeni bir umudun peşinden koşmaya başladık. Daha önce yaptık, tekrar yapacağımızdan eminim. Huzurlu ve demokratik bir ortamda, beklediğimiz günleri yaşayacağımız o anı dört gözle bekliyoruz” ifadelerine yer verdi.

“TARİH YAZACAĞIZ”

“Yükümüz ağır, yolumuz uzun” diyerek kendisini dinleyenlere hitap etmeye başlayan İyi Parti Kumluca İlçe Başkanı Bekir Bircan ise konuşmasının geri kalanında şu değerlendirmelerde bulundu:
“Bizler İYİ Parti’ye gönül veren neferler olarak her türlü zorluğa göğüs gerecek, karanlık yolları aydınlatacak bir inanca sahibiz. Son anımıza kadar mücadelemize devam edeceğiz. Türkiye Cumhuriyeti’nin 100’üncü yılında güneş yüzümüze doğacak. O güneş, bu harami düzeni devirecek, milletimizin refah içinde yaşaması için yeni bir düzen kuracaktır. İnanın tarih yazacağız, az kaldı.”

SANDIKLARA ‘SAHİP ÇIKIN’ VURGUSU

Kumluca’daki programın ardından bir sonraki durak ise Finike oldu. İYİ Parti Finike İlçe Başkanlığı’nda partililerle bir araya gelen Başkan Karacan, İlçe Başkanı Mustafa Ulubaş ve partililerin taleplerini dinlemesinin ardından gerçekleştirdiği konuşmada, “14 Mayıs seçimlerinde sandık güvenliği konusunda bizlere çok büyük iş düşüyor. Sandıktan çıkan oylar YSK’da bilgisayara girilene kadar görevli arkadaşlarımızın görev yerlerini terk etmemesi gerekiyor. Oylarımıza sahip çıkarsak Allah’ın izniyle bu seçimi alırız. Yapmamız gereken sandıklara sahip çıkmak” dedi.

Tavsiye Edilen Yazılar

Henüz yorum yapılmamış, sesinizi aşağıya ekleyin!


Bir Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir